Giancarlo Erra: "To bardzo miłe mieć stronę internetową po polsku... Polska zawsze była jednym z naszych najbardziej ulubionych krajów, z największym wsparciem publiczności... Mam nadzieję, że polscy fani tu dołączą i wniosą swój wkład.."

16.12.11

Nosound Poland - Oficjalny!

Miło jest mi poinformować, że po kilku miesiącach istnienia tej strony internetowej, została uznana za w pełni oficjalną, polską stronę grupy Nosound. Ponieważ lider zespołu jak i reszta członków lubią nasz kraj, koncerty przy naszej publiczności, pragną by fani z tej strony Europy mieli wspólne miejsce w sieci gdzie nie tylko znajdą coś 'extra' ale zgrupują się i pokażą jaki w tym kraju drzemie potencjał, a ściślej w grupie polskich fanów zespołu. Dlatego zachęcam do uczestnictwa w rozwoju strony i zabierania głosów!

Dzięki tej 'subtelnej' zmianie w nazwie strony będzie ona jeszcze ważniejszym miejscem, poprzez który ma szanse nawiązać się znacznie większy kontakt pomiędzy zespołem a polską grupą fanów. 

Oprócz tego zespół będzie miał możliwość zaprezentowania wybranego, ekskluzywnego materiału przygotowanego specjalnie dla Nas! Dlatego tym bardziej zachęcam do przyłączenia się.

W bieżącym miesiącu dzięki uprzejmości zespołu strona wzbogaciła się w dedykowany wywiad głównie z Giancarlo ale także resztą zespołu! W dodatku mieliśmy możliwość jako pierwsi posłuchać przygotowanego utworu Lightdark z londyńskiego koncertu. 

Wszelkie sugestie, propozycje, opinie, komentarze, ewentualne zaangażowanie czy nowe pomysły mile widziane !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz