Giancarlo Erra: "To bardzo miłe mieć stronę internetową po polsku... Polska zawsze była jednym z naszych najbardziej ulubionych krajów, z największym wsparciem publiczności... Mam nadzieję, że polscy fani tu dołączą i wniosą swój wkład.."

29.9.12

'At The Pier' w przedsprzedaży!

Kolejne wielkie newsy ujawnione już w minioną sobotę. A jedna lepsza od drugiej! Przede wszystkim warto odwiedzić sklep Nosound gdzie umożliwione jest składanie wczesnych zamówień na EP-kę zespołu o nazwie At The Pier. Płyta w standardowym digipaku zawiera 3 nowe utwory:

1. The Anger Song,
2. A New Start,
3. Two Monkeys (wersja alternatywna).

Minialbum wydany jest w edycji limitowanej, zatem osoby, którym zależy na zakupie nie powinny odkładać tego na odległy czas. Do każdej płyty dołączone zostają kostki do gitary 1.0 mm.

Okładka At The Pier
Kolejnym zaskoczeniem było ujawnienie osoby, która wspierała podczas nagrań zespół grając na bębnach. A jest to bardzo dobrze znany w środowisku pan Chris Maitland! Chris współpracował z m.in No-Man, Porcupine Tree czy Blackfield! Zagrał na wszystkich nowych utworach prezentowanej EP-ki, ale to nie jedyna nowa postać.

Ogólnie mogę powiedzieć, że The Anger Song jest bardziej szorstki i ponury niż typowe dla Nosound utwory, przypuszczalnie jeszcze bardziej mocny i rzeczywiście "zły". A New Start jest może bardziej Nosoundowy, ale niemal w melancholijny sposób podnoszący na duchu, muzycznie majestatyczny z zawiłym tekstem. Jest mieszanka bluesa i postrocka zapakowanego w jeden utwór. Two Monkeys jest oparty na pianinie, z głębokim, znaczącym tekstem, zupełnie inne niż poprzednie piosenki grane na pianinie. Pojawia się także Marianne De Chastelaine's na wiolonczeli. - Giancarlo Erra.

W sprzedaży album pokaże się 26 listopada a jego koszt to 6,25 euro (4,99 funtów brytyjskich). 

Oprócz nowego albumu w sklepie pojawiły się rzeczy, których długo nie można było nabyć ze względów wyczerpania towaru. Do sklepu powracają również The Northern Religions of Things (również limitowana edycja z autografem i czterema odznakami), czy koszulki i bluzy w rożnych rozmiarach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz