Giancarlo Erra: "To bardzo miłe mieć stronę internetową po polsku... Polska zawsze była jednym z naszych najbardziej ulubionych krajów, z największym wsparciem publiczności... Mam nadzieję, że polscy fani tu dołączą i wniosą swój wkład.."

28.9.12

Poważne zmiany w składzie...

Tak, dzisiaj na facebook'owym profilu Giancarlo oznajmił, że zespół przechodzi znaczne zmiany personalne! Kto się tego spodziewał? Z projektem Nosound żegna się dwóch dotychczasowych muzyków: Paolo Martellacci grający na klawiszach i Gigi Zito - perkusista. Jak pisał dalej, zmiany podyktowane były powodami zarówno artystycznymi jak i personalnymi. Obaj pozostają wiernymi przyjaciółmi Nosound.

GIGI
PAOLO

Giancarlo jednocześnie przedstawił nowego członka zespołu - Marco Berni - człowiek od klawiszy, przycisków, padów, suwaków. Już mocno pracuje dla grupy.

Wydaje się, że największe zaskoczenie nastąpi kiedy ogłoszony zostanie nowy perkusista Nosound. Przedstawiony ma zostać najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, mimo że - jak wspomniał Giancarlo - tego pana przedstawiać nie trzeba...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz