Giancarlo Erra: "To bardzo miłe mieć stronę internetową po polsku... Polska zawsze była jednym z naszych najbardziej ulubionych krajów, z największym wsparciem publiczności... Mam nadzieję, że polscy fani tu dołączą i wniosą swój wkład.."

19.3.13

Nowy Nosound od piątku!

Coraz więcej informacji pojawia się na temat nowego wydania Nosound, o wielu szczegółach informował Giancarlo za pośrednictwem swoich stron. Najważniejsze z nich to w jakiej formie album zostanie wydany i z jakimi bonusami będzie można się spotkać - a o pewne niespodzianki zadbano!

Podobnie jak poprzednicy: Lightdark (w dwupłytowej edycji), A Sense of Loss, czy rozszerzona edycja Sol29 spotkamy się z digipakiem, w którym czekać będą płyty CD oraz DVD - tutaj w audiofilskim formacie 24bit-96khz - miks stereo i w systemie 5.1!

Oprócz tego ograniczona edycja numerowanych winyli 180 gram zawierające także kody do pobrania formatu mp3.  

Dla osób biorących udział w przedsprzedaży przewidziano dodatkowa płytę CD z... instrumentalną wersją albumu!

Dla osób biorących udział w przedsprzedaży winyli - bawełniana torba z nadrukiem!

W najbliższy piątek ma ruszyć akcja przedsprzedaży, w ramach której upubliczniony zostanie zwiastun albumu.

Jak widać niespodzianek sporo :) Przypomnieć należy, co było wspomniane przy okazji wywiadu dla nosound-poland.net, że spodziewać się należy dwóch znanych już utworów z At The Pier. Jeden z nich w wersji alternatywnej, drugi bez zmian.

Do piątku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz